SMBJ48CA-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ48CA-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBJ48CA-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 48V 77.4V SMB
Duomenų lapai: SMBJ48CA-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SMBJ48CA-13 specifikacijos
Dalies numeris SMBJ48CA-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 48V 77.4V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 260411 pcs Duomenų lapas SMBJ48CA-13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 48V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 77.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 53.3V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas SMB Serija SMBJ
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 600W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB
Kiti vardai SMBJ48CA13 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 7.7A Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai 1 Bazinės dalies numeris SMBJ48
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMBJ48C-E3/5B
SMBJ48C-E3/5B
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 48V 85.5V DO214AA
Sandelyje: 4142 pcs
parsisiųsti: SMBJ48C-E3/5B.pdf
RFQ
SMBJ48CA R5G
SMBJ48CA R5G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: TVS DIODE 48V 77.4V DO214AA
Sandelyje: 327592 pcs
parsisiųsti: SMBJ48CA R5G.pdf
RFQ
SMBJ48CA-13-F
SMBJ48CA-13-F
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: TVS DIODE 48V 77.4V SMB