SMBJ45A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ45A-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBJ45A-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 45V 72.7V SMB
Duomenų lapai: SMBJ45A-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SMBJ45A-13 specifikacijos
Dalies numeris SMBJ45A-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 45V 72.7V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5798 pcs Duomenų lapas SMBJ45A-13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 45V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 72.7V
Įtampa - suskirstymas (min) 50V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMB
Serija SMBJ Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 8.3A
Talpa @ dažnumas - Bazinės dalies numeris SMBJ45
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMBJ45A
SMBJ45A
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 45V 72.7V DO214AA
Sandelyje: 331652 pcs
parsisiųsti: SMBJ45A.pdf
RFQ
SMBJ45A-13-F
SMBJ45A-13-F
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: TVS DIODE 45V 72.7V SMB