SMBJ36A-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ36A-13-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBJ36A-13-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 36V 58.1V SMB
Duomenų lapai: SMBJ36A-13-F.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SMBJ36A-13-F specifikacijos
Dalies numeris SMBJ36A-13-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 36V 58.1V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 581821 pcs Duomenų lapas SMBJ36A-13-F.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 36V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 58.1V
Įtampa - suskirstymas (min) 40V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMB
Serija SMBJ Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Kiti vardai SMBJ36A-FDICT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 10.3A
Talpa @ dažnumas - Bazinės dalies numeris SMBJ36
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMBJ36A-M3/52
SMBJ36A-M3/52
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 36V 58.1V DO214AA
Sandelyje: 328513 pcs
parsisiųsti: SMBJ36A-M3/52.pdf
RFQ
SMBJ36A-E3/52
SMBJ36A-E3/52
Sandelyje: 648271 pcs
parsisiųsti: SMBJ36A-E3/52.pdf
RFQ
SMBJ36A M4G
SMBJ36A M4G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
parsisiųsti: SMBJ36A M4G.pdf
SMBJ36A-M3/5B
SMBJ36A-M3/5B
parsisiųsti: SMBJ36A-M3/5B.pdf
SMBJ36A-HR
SMBJ36A-HR
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
parsisiųsti: SMBJ36A-HR.pdf
SMBJ36A
SMBJ36A
parsisiųsti: SMBJ36A.pdf
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 36V 58.1V SMB
parsisiųsti: SMBJ36A.pdf
SMBJ36A R5G
SMBJ36A R5G
parsisiųsti: SMBJ36A R5G.pdf
SMBJ36A-HRA
SMBJ36A-HRA
parsisiųsti: SMBJ36A-HRA.pdf
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMBJ36A-E3/5B
SMBJ36A-E3/5B
parsisiųsti: SMBJ36A-E3/5B.pdf
SMBJ36A-13
SMBJ36A-13
Gamintojai: Diodes Incorporated
parsisiųsti: SMBJ36A-13.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus