SMBJ30A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ30A-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBJ30A-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 30V 48.4V SMB
Duomenų lapai: SMBJ30A-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SMBJ30A-13 specifikacijos
Dalies numeris SMBJ30A-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 30V 48.4V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4228 pcs Duomenų lapas SMBJ30A-13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 30V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 48.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 33.3V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMB
Serija SMBJ Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Kiti vardai SMBJ30ADIDKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 12.4A Talpa @ dažnumas -
Bazinės dalies numeris SMBJ30 Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMBJ30A
SMBJ30A
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: TVS DIODE 30V 48.4V DO214AA
Sandelyje: 792945 pcs
parsisiųsti: SMBJ30A.pdf
RFQ
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
Sandelyje: 488375 pcs
parsisiųsti: SMBJ30A.pdf
RFQ
SMBJ30A M4G
SMBJ30A M4G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
parsisiųsti: SMBJ30A M4G.pdf
SMBJ300E3/TR13
SMBJ300E3/TR13
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 300V DO214AA
parsisiųsti:
SMBJ30A-HRA
SMBJ30A-HRA
parsisiųsti: SMBJ30A-HRA.pdf
SMBJ30A-13-F
SMBJ30A-13-F
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: TVS DIODE 30V 48.4V SMB
parsisiųsti: SMBJ30A-13-F.pdf
SMBJ30A-E3/52
SMBJ30A-E3/52
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
parsisiųsti: SMBJ30A-E3/52.pdf
SMBJ30A R5G
SMBJ30A R5G
parsisiųsti: SMBJ30A R5G.pdf
Gamintojai: Bourns, Inc.