SMBJ24A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ24A-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBJ24A-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 24V 38.9V SMB
Duomenų lapai: SMBJ24A-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SMBJ24A-13 specifikacijos
Dalies numeris SMBJ24A-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 24V 38.9V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 306514 pcs Duomenų lapas SMBJ24A-13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 24V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 38.9V
Įtampa - suskirstymas (min) 26.7V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMB
Serija SMBJ Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Kiti vardai SMBJ24A13
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 15.4A
Talpa @ dažnumas - Bazinės dalies numeris SMBJ24
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMBJ24A
SMBJ24A
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: TVS DIODE 24V 38.9V DO214AA