SMBJ20CA-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ20CA-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBJ20CA-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 20V 32.4V SMB
Duomenų lapai: SMBJ20CA-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SMBJ20CA-13 specifikacijos
Dalies numeris SMBJ20CA-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 20V 32.4V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 6033 pcs Duomenų lapas SMBJ20CA-13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 20V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 32.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 22.2V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas SMB Serija SMBJ
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 600W