SMBJ18A-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ18A-13-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBJ18A-13-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 18V 29.2V SMB
Duomenų lapai: SMBJ18A-13-F.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SMBJ18A-13-F specifikacijos
Dalies numeris SMBJ18A-13-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 18V 29.2V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 541357 pcs Duomenų lapas SMBJ18A-13-F.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 18V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 29.2V
Įtampa - suskirstymas (min) 20V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMB
Serija SMBJ Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Kiti vardai SMBJ18A-FDIDKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 20.5A
Talpa @ dažnumas - Bazinės dalies numeris SMBJ18
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMBJ18A M4G
SMBJ18A M4G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: TVS DIODE 18V 29.2V DO214AA