SMBJ16A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ16A-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBJ16A-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 16V 26V SMB
Duomenų lapai: SMBJ16A-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SMBJ16A-13 specifikacijos
Dalies numeris SMBJ16A-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 16V 26V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 287988 pcs Duomenų lapas SMBJ16A-13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 16V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 26V
Įtampa - suskirstymas (min) 17.8V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMB
Serija SMBJ Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Kiti vardai SMBJ16A13
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 23.1A
Talpa @ dažnumas - Bazinės dalies numeris SMBJ16
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMBJ16A-HR
SMBJ16A-HR
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 16V 26V DO214AA
Sandelyje: 16861 pcs
parsisiųsti: SMBJ16A-HR.pdf
RFQ
SMBJ16A
SMBJ16A