SMBJ160A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ160A-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBJ160A-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 160V 259V SMB
Duomenų lapai: SMBJ160A-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SMBJ160A-13 specifikacijos
Dalies numeris SMBJ160A-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 160V 259V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 130111 pcs Duomenų lapas SMBJ160A-13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 160V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 259V
Įtampa - suskirstymas (min) 178V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMB
Serija SMBJ Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Cut Tape (CT)