SMBJ130A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ130A-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBJ130A-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 130V 209V SMB
Duomenų lapai: SMBJ130A-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SMBJ130A-13 specifikacijos
Dalies numeris SMBJ130A-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 130V 209V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5919 pcs Duomenų lapas SMBJ130A-13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 130V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 209V
Įtampa - suskirstymas (min) 144V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMB
Serija SMBJ Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Kiti vardai SMBJ130ADIDKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 2.9A Talpa @ dažnumas -
Bazinės dalies numeris SMBJ130 Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMBJ130A
SMBJ130A
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 130V 209V DO214AA
Sandelyje: 294987 pcs
parsisiųsti: SMBJ130A.pdf
RFQ
SMBJ130A M4G
SMBJ130A M4G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
Sandelyje: 358731 pcs
parsisiųsti: SMBJ130A M4G.pdf
RFQ
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
parsisiųsti: SMBJ130A.pdf
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 130V 209V SMB
SMBJ130A-E3/5B
SMBJ130A-E3/5B
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
parsisiųsti: SMBJ130A-E3/5B.pdf
SMBJ130A R5G
SMBJ130A R5G
parsisiųsti: SMBJ130A R5G.pdf
SMBJ130A-M3/52
SMBJ130A-M3/52
parsisiųsti: SMBJ130A-M3/52.pdf
SMBJ130A-13-F
SMBJ130A-13-F
Gamintojai: Diodes Incorporated
parsisiųsti: SMBJ130A-13-F.pdf
SMBJ130A-M3/5B
SMBJ130A-M3/5B
parsisiųsti: SMBJ130A-M3/5B.pdf
SMBJ130
SMBJ130
apibūdinimas: TVS DIODE 130V 219.45V DO214AA
parsisiųsti: SMBJ130.pdf
SMBJ130A-E3/52
SMBJ130A-E3/52