SMAJ75A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAJ75A-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMAJ75A-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 75V 121V SMA
Duomenų lapai: SMAJ75A-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SMAJ75A-13 specifikacijos
Dalies numeris SMAJ75A-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 75V 121V SMA "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5466 pcs Duomenų lapas SMAJ75A-13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 75V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 121V
Įtampa - suskirstymas (min) 83.3V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMA
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 400W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 3.3A
Talpa @ dažnumas - Bazinės dalies numeris SMAJ75
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMAJ75-E3/5A
SMAJ75-E3/5A
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 75V 134V DO214AC
Sandelyje: 5300 pcs
parsisiųsti: SMAJ75-E3/5A.pdf
RFQ
SMAJ75-E3/61
SMAJ75-E3/61
Sandelyje: 4408 pcs
parsisiųsti: SMAJ75-E3/61.pdf
RFQ
SMAJ75A
SMAJ75A
Gamintojai: Littelfuse Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 75VWM 121VC SMA
parsisiųsti: SMAJ75A.pdf
SMAJ75A R3G
SMAJ75A R3G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: TVS DIODE 75V 121V DO214AC
parsisiųsti: SMAJ75A R3G.pdf
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 75V 121V SMA
parsisiųsti: SMAJ75A.pdf
SMAJ75A-13-F
SMAJ75A-13-F
Gamintojai: Diodes Incorporated
parsisiųsti: SMAJ75A-13-F.pdf
SMAJ75A M2G
SMAJ75A M2G