SMAJ64A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAJ64A-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMAJ64A-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 64V 103V SMA
Duomenų lapai: SMAJ64A-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SMAJ64A-13 specifikacijos
Dalies numeris SMAJ64A-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 64V 103V SMA "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5173 pcs Duomenų lapas SMAJ64A-13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 64V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 103V
Įtampa - suskirstymas (min) 71.1V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMA
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 400W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 3.9A
Talpa @ dažnumas - Bazinės dalies numeris SMAJ64
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMAJ64A R3G
SMAJ64A R3G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: TVS DIODE 64V 103V DO214AC