SMAJ48A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAJ48A-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMAJ48A-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 48V 77.4V SMA
Duomenų lapai: SMAJ48A-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SMAJ48A-13 specifikacijos
Dalies numeris SMAJ48A-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 48V 77.4V SMA "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4986 pcs Duomenų lapas SMAJ48A-13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 48V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 77.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 53.3V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMA
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 400W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA Kiti vardai SMAJ48A-13-ND
SMAJ48ATR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 5.2A Talpa @ dažnumas -
Bazinės dalies numeris SMAJ48 Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMAJ48A R3G
SMAJ48A R3G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: TVS DIODE 48V 77.4V DO214AC
Sandelyje: 549280 pcs
parsisiųsti: SMAJ48A R3G.pdf
RFQ
SMAJ48A-13-F
SMAJ48A-13-F
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: TVS DIODE 48V 77.4V SMA
Sandelyje: 495585 pcs
parsisiųsti: SMAJ48A-13-F.pdf
RFQ
SMAJ48A-E3/5A
SMAJ48A-E3/5A
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
parsisiųsti: SMAJ48A-E3/5A.pdf
SMAJ48A M2G
SMAJ48A M2G