SMAJ36CA-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAJ36CA-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMAJ36CA-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 36V 58.1V SMA
Duomenų lapai: SMAJ36CA-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SMAJ36CA-13 specifikacijos
Dalies numeris SMAJ36CA-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 36V 58.1V SMA "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5935 pcs Duomenų lapas SMAJ36CA-13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 36V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 58.1V
Įtampa - suskirstymas (min) 40V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas SMA Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 400W
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA
Kiti vardai SMAJ36CADIDKR Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 6.9A
Talpa @ dažnumas - Dvikrypčiai kanalai 1
Bazinės dalies numeris SMAJ36 Programos General Purpose
Susiję produktai
SMAJ36CA-E3/61
SMAJ36CA-E3/61
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 36V 58.1V DO214AC
Sandelyje: 734064 pcs
parsisiųsti: SMAJ36CA-E3/61.pdf
RFQ
SMAJ36CA M2G
SMAJ36CA M2G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
Sandelyje: 645370 pcs
parsisiųsti: SMAJ36CA M2G.pdf
RFQ
SMAJ36CA
SMAJ36CA
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
parsisiųsti: SMAJ36CA.pdf
SMAJ36CA-M3/61
SMAJ36CA-M3/61
parsisiųsti: SMAJ36CA-M3/61.pdf
SMAJ36CA-E3/5A
SMAJ36CA-E3/5A
parsisiųsti: SMAJ36CA-E3/5A.pdf
SMAJ36C
SMAJ36C
apibūdinimas: TVS DIODE 36V 61.01V DO214AC
parsisiųsti: SMAJ36C.pdf
SMAJ36ATR
SMAJ36ATR
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
apibūdinimas: TVS DIODE 36V 58.1V SMA
parsisiųsti: SMAJ36ATR.pdf
Gamintojai: Bourns, Inc.
parsisiųsti: SMAJ36CA.pdf
SMAJ36CA-Q
SMAJ36CA-Q
Gamintojai: Bourns, Inc.
parsisiųsti: SMAJ36CA-Q.pdf
SMAJ36CA-13-F
SMAJ36CA-13-F
Gamintojai: Diodes Incorporated
parsisiųsti: SMAJ36CA-13-F.pdf
SMAJ36CA-M3/5A
SMAJ36CA-M3/5A
parsisiųsti: SMAJ36CA-M3/5A.pdf
SMAJ36CA R3G
SMAJ36CA R3G
parsisiųsti: SMAJ36CA R3G.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus