SMAJ36A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAJ36A-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMAJ36A-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 36V 58.1V SMA
Duomenų lapai: SMAJ36A-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SMAJ36A-13 specifikacijos
Dalies numeris SMAJ36A-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 36V 58.1V SMA "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4023 pcs Duomenų lapas SMAJ36A-13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 36V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 58.1V
Įtampa - suskirstymas (min) 40V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMA
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 400W Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA Kiti vardai SMAJ36ADIDKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 6.9A Talpa @ dažnumas -
Bazinės dalies numeris SMAJ36 Programos General Purpose
Susiję produktai
SMAJ36A-E3/5A
SMAJ36A-E3/5A
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 36V 58.1V DO214AC
Sandelyje: 889753 pcs
parsisiųsti: SMAJ36A-E3/5A.pdf
RFQ
SMAJ36A-E3/1
SMAJ36A-E3/1
Sandelyje: 5012 pcs
parsisiųsti: SMAJ36A-E3/1.pdf
RFQ
SMAJ36A-13-F
SMAJ36A-13-F
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: TVS DIODE 36V 58.1V SMA
parsisiųsti: SMAJ36A-13-F.pdf
SMAJ36A
SMAJ36A
Gamintojai: Bourns, Inc.
parsisiųsti: SMAJ36A.pdf
SMAJ36A-E3/61
SMAJ36A-E3/61
parsisiųsti: SMAJ36A-E3/61.pdf
SMAJ36-E3/5A
SMAJ36-E3/5A
apibūdinimas: TVS DIODE 36V 64.3V DO214AC
parsisiųsti: SMAJ36-E3/5A.pdf
SMAJ36A M2G
SMAJ36A M2G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
parsisiųsti: SMAJ36A M2G.pdf
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
parsisiųsti: SMAJ36A.pdf
SMAJ36A-M3/61
SMAJ36A-M3/61
parsisiųsti: SMAJ36A-M3/61.pdf
SMAJ36A-M3/5A
SMAJ36A-M3/5A
parsisiųsti: SMAJ36A-M3/5A.pdf
SMAJ36A R3G
SMAJ36A R3G
parsisiųsti: SMAJ36A R3G.pdf
SMAJ36-E3/61
SMAJ36-E3/61
parsisiųsti: SMAJ36-E3/61.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus