SMAJ33A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAJ33A-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMAJ33A-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 33V 53.3V SMA
Duomenų lapai: SMAJ33A-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SMAJ33A-13 specifikacijos
Dalies numeris SMAJ33A-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 33V 53.3V SMA "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5096 pcs Duomenų lapas SMAJ33A-13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 33V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 53.3V
Įtampa - suskirstymas (min) 36.7V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMA
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 400W Pakuotė Cut Tape (CT)