SDT5H100LP5-13D
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SDT5H100LP5-13D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SDT5H100LP5-13D
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 100V 5A POWERDI 5
Duomenų lapai: SDT5H100LP5-13D.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
SDT5H100LP5-13D specifikacijos
Dalies numeris SDT5H100LP5-13D Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 100V 5A POWERDI 5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 333215 pcs Duomenų lapas SDT5H100LP5-13D.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 660mV @ 5A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas PowerDI™ 5 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė PowerDI™ 5 Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 100V 5A Surface Mount PowerDI™ 5
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 3.5µA @ 100V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 5A