SDT40H120CTFP
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SDT40H120CTFP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SDT40H120CTFP
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas SCHOTTKY RECTIFIER ITO-220AB TUB
Duomenų lapai: SDT40H120CTFP.pdf
  • Pranešimas
SDT40H120CTFP specifikacijos
Dalies numeris SDT40H120CTFP Gamintojas Diodes Incorporated
Galimas kiekis 88152 pcs Duomenų lapas SDT40H120CTFP.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 820mV @ 20A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 120V
Tiekėjo prietaisų paketas ITO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 120V 20A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 120µA @ 120V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 20A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SDT5100LP5-7
SDT5100LP5-7
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 100V 5A POWERDI 5