SDM1L30CSP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SDM1L30CSP-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SDM1L30CSP-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 30V 1A 2CSP
Duomenų lapai: SDM1L30CSP-7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SDM1L30CSP-7 specifikacijos
Dalies numeris SDM1L30CSP-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 30V 1A 2CSP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 224177 pcs Duomenų lapas SDM1L30CSP-7.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 400mV @ 1A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 30V
Tiekėjo prietaisų paketas X2-WLB2010-2 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 2-SMD, No Lead Kiti vardai SDM1L30CSP-7DIDKR
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Išsamus aprašymas Diode Schottky 30V 1A Surface Mount X2-WLB2010-2 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1mA @ 30V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 1A Talpa @ Vr, F 150pF @ 5V, 1MHz