SDBN500B01-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SDBN500B01-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SDBN500B01-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TRANS NPN 500MQ SOT363
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
SDBN500B01-7 specifikacijos
Dalies numeris SDBN500B01-7 Gamintojas Diodes Incorporated
Galimas kiekis 5003 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 80V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 350mV @ 20mA, 200mA
Tranzistoriaus tipas NPN + Diode (Isolated) Tiekėjo prietaisų paketas SOT-363
Serija - Maitinimas - maks 200mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dažnumas - perėjimas 100MHz Išsamus aprašymas Bipolar (BJT) Transistor NPN + Diode (Isolated) 80V 500mA 100MHz 200mW Surface Mount SOT-363
Nuolatinės srovės stiprumas (hFE) (Min) @ Ic, Vce 100 @ 50mA, 1V Dabartinis - "Collector Cutoff" (maks.) 100nA
Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 500mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SDB157-TP
SDB157-TP
Gamintojai: Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas: DIODE BRIDGE 1.5A 1000V SDB-1