SBRT4U15LP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBRT4U15LP-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SBRT4U15LP-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SBR 15V 4A U-DFN2020-2
Duomenų lapai: SBRT4U15LP-7.pdf
  • Pranešimas
SBRT4U15LP-7 specifikacijos
Dalies numeris SBRT4U15LP-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SBR 15V 4A U-DFN2020-2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 267400 pcs Duomenų lapas SBRT4U15LP-7.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 470mV @ 15A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 15V
Tiekėjo prietaisų paketas U-DFN2020-2 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2-UFDFN Kiti vardai SBRT4U15LP-7DITR
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Diodo tipas Super Barrier Išsamus aprašymas Diode Super Barrier 15V 4A Surface Mount U-DFN2020-2
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100µA @ 15V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 4A