SBRT3M30LP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBRT3M30LP-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SBRT3M30LP-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SBR 30V 3A 8DFN
Duomenų lapai: SBRT3M30LP-7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SBRT3M30LP-7 specifikacijos
Dalies numeris SBRT3M30LP-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SBR 30V 3A 8DFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 251245 pcs Duomenų lapas SBRT3M30LP-7.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 490mV @ 3A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 30V
Tiekėjo prietaisų paketas U-DFN3030-8 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija TrenchSBR Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 16ns
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 8-PowerUDFN
Kiti vardai SBRT3M30LP-7DICT Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 175°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Super Barrier
Išsamus aprašymas Diode Super Barrier 30V 3A Surface Mount U-DFN3030-8 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 20µA @ 40V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 3A Talpa @ Vr, F 100pF @ 30V, 1MHz