SBRT20M60CT
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SBRT20M60CT
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SBR 60V 10A TO220AB
Duomenų lapai: SBRT20M60CT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
SBRT20M60CT specifikacijos
Dalies numeris SBRT20M60CT Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SBR 60V 10A TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 95068 pcs Duomenų lapas SBRT20M60CT.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 600mV @ 10A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 60V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija TrenchSBR® Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Super Barrier Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 60V 10A Through Hole TO-220-3 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 150µA @ 60V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 10A