SBR3U150LP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR3U150LP-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SBR3U150LP-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SBR 150V 3A 8DFN
Duomenų lapai: SBR3U150LP-7.pdf
  • Pranešimas
SBR3U150LP-7 specifikacijos
Dalies numeris SBR3U150LP-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SBR 150V 3A 8DFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 159960 pcs Duomenų lapas SBR3U150LP-7.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 910mV @ 3A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 150V
Tiekėjo prietaisų paketas U-DFN3030-8 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija SBR® Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-PowerUDFN Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Super Barrier Išsamus aprašymas Diode Super Barrier 150V 3A Surface Mount U-DFN3030-8
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 2mA @ 150V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 3A