SBR30A50CTFP
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR30A50CTFP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SBR30A50CTFP
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SBR 50V 15A ITO220AB
Duomenų lapai: SBR30A50CTFP.pdf
  • Pranešimas
SBR30A50CTFP specifikacijos
Dalies numeris SBR30A50CTFP Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY SBR 50V 15A ITO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 87988 pcs Duomenų lapas SBR30A50CTFP.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 550mV @ 15A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 50V
Tiekėjo prietaisų paketas ITO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija SBR® Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Kiti vardai SBR30A50CTFPDI
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Diodo tipas Super Barrier
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 50V 15A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500µA @ 50V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 15A