SBR20A100CT
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR20A100CT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SBR20A100CT
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SBR 100V 10A TO220AB
Duomenų lapai: SBR20A100CT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SBR20A100CT specifikacijos
Dalies numeris SBR20A100CT Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY SBR 100V 10A TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 131716 pcs Duomenų lapas SBR20A100CT.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 750mV @ 10A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija SBR® Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Kiti vardai SBR20A100CTDI
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 175°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Diodo tipas Super Barrier
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 100V 10A Through Hole TO-220-3
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100µA @ 100V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 10A
Bazinės dalies numeris SBR20A100CT
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SBR20A100CTB-13
SBR20A100CTB-13
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE ARRAY SBR 100V 10A TO220AB
Sandelyje: 93263 pcs
parsisiųsti: SBR20A100CTB-13.pdf
RFQ
SBR20A100CTFP
SBR20A100CTFP
apibūdinimas: DIODE ARRAY SBR 100V 10A ITO220