SBR10U40CTFP
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR10U40CTFP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SBR10U40CTFP
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SBR 40V 5A ITO220AB
Duomenų lapai: SBR10U40CTFP.pdf
  • Pranešimas
SBR10U40CTFP specifikacijos
Dalies numeris SBR10U40CTFP Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY SBR 40V 5A ITO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 78440 pcs Duomenų lapas SBR10U40CTFP.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 440mV @ 5A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 40V
Tiekėjo prietaisų paketas ITO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija SBR® Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Kiti vardai SBR10U40CTFPDI
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Diodo tipas Super Barrier
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 40V 5A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500µA @ 40V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 5A