SBR02U100LP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR02U100LP-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SBR02U100LP-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SBR 100V 250MA 2DFN
Duomenų lapai: SBR02U100LP-7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SBR02U100LP-7 specifikacijos
Dalies numeris SBR02U100LP-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SBR 100V 250MA 2DFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 332019 pcs Duomenų lapas SBR02U100LP-7.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 800mV @ 200mA Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas X1-DFN1006-2 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija SBR® Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0402 (1006 Metric) Kiti vardai SBR02U100LPDICT
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Super Barrier
Išsamus aprašymas Diode Super Barrier 100V 250mA Surface Mount X1-DFN1006-2 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 75V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 250mA Talpa @ Vr, F -
Bazinės dalies numeris SBR02U100
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SBR05
SBR05
Gamintojai: Semtech
apibūdinimas: BRIDGE RECT 1.5A 50V