SBL30L30CT
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SBL30L30CT
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V TO220AB
Duomenų lapai: SBL30L30CT.pdf
  • Pranešimas
SBL30L30CT specifikacijos
Dalies numeris SBL30L30CT Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3992 pcs Duomenų lapas SBL30L30CT.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 460mV @ 15A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 30V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 30V 15A Through Hole TO-220-3
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1mA @ 30V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 15A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SBL4-4
SBL4-4
Gamintojai: B&F Fastener Supply
apibūdinimas: RIVET BLIND 0.400" STEEL NATURAL