SB5100TA
SB5100TA
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 100V 5A DO201AD
Sandelyje: 1046965 pcs
parsisiųsti: SB5100TA.pdf
RFQ
SB520-E3/73
SB520-E3/73
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 20V 5A DO201AD
Sandelyje: 238454 pcs
parsisiųsti: SB520-E3/73.pdf
RFQ
SB5100
SB5100
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor