SA6V5CA-T
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SA6V5CA-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SA6V5CA-T
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 6.5V 11.2V DO15
Duomenų lapai: SA6V5CA-T.pdf
  • Pranešimas
SA6V5CA-T specifikacijos
Dalies numeris SA6V5CA-T Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 6.5V 11.2V DO15 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4771 pcs Duomenų lapas SA6V5CA-T.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 6.5V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 11.2V
Įtampa - suskirstymas (min) 7.22V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas DO-15 Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 500W