PT74HC373WF
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PT74HC373WF
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC LOGIC
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
PT74HC373WF specifikacijos
Dalies numeris PT74HC373WF Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas IC LOGIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5954 pcs Duomenų lapas
Serija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PT74HC595WEX
PT74HC595WEX
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: IC LOGIC
Sandelyje: 4684 pcs
parsisiųsti:
RFQ
PT74HC595WF
PT74HC595WF
apibūdinimas: IC LOGIC
Sandelyje: 4961 pcs
parsisiųsti:
RFQ
PT74HC164WF
PT74HC164WF
PT74HC245WF
PT74HC245WF
PT74HC245PE
PT74HC245PE
PT74HC373PE
PT74HC373PE
PT75-1260-VM
PT75-1260-VM
Gamintojai: API Delevan
apibūdinimas: FIXED IND 75UH 7.4A 35 MOHM TH