PR1002GL-T
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PR1002GL-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PR1002GL-T
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 100V 1A DO41
Duomenų lapai: PR1002GL-T.pdf
  • Pranešimas
PR1002GL-T specifikacijos
Dalies numeris PR1002GL-T Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE GEN PURP 100V 1A DO41 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4754 pcs Duomenų lapas PR1002GL-T.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.3V @ 1A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas DO-41 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 150ns
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-204AL, DO-41, Axial
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Diodo tipas Standard Išsamus aprašymas Diode Standard 100V 1A Through Hole DO-41
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5µA @ 100V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 1A
Talpa @ Vr, F 15pF @ 4V, 1MHz Bazinės dalies numeris PR1002