PI6CX100-27WE
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PI6CX100-27WE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PI6CX100-27WE
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC OSC VCXO 27MHZ 8-SOIC
Duomenų lapai: PI6CX100-27WE.pdf
  • Pranešimas
PI6CX100-27WE specifikacijos
Dalies numeris PI6CX100-27WE Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas IC OSC VCXO 27MHZ 8-SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5082 pcs Duomenų lapas PI6CX100-27WE.pdf
Įtampa - tiekimas 3.135 V ~ 3.465 V Įveskite VCXO
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC Serija -
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Dažnumas 27MHz Išsamus aprašymas VCXO IC 27MHz 8-SOIC
Dabartinis - tiekimas 5mA Grafas -