PI6C20400ALEX
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PI6C20400ALEX
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC CLOCK BUFFER 1:4 28TSSOP
Duomenų lapai: PI6C20400ALEX.pdf
  • Pranešimas
PI6C20400ALEX specifikacijos
Dalies numeris PI6C20400ALEX Gamintojas Diodes Incorporated
Galimas kiekis 67923 pcs Duomenų lapas PI6C20400ALEX.pdf
Įtampa - tiekimas 3.135 V ~ 3.465 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-TSSOP
Serija - Santykis - įvestis: išvestis 1:4
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
PLL Yes Išvestis HCSL
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Pagrindinis tikslas PCI Express (PCIe)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvestis HCSL
Dažnumas - maks 400MHz Diferencialas - įvestis: išvestis Yes/Yes