PI5C3390QE
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PI5C3390QE
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC 16:8 MUX/DEMUX BUS SW 28-QSOP
Duomenų lapai: PI5C3390QE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
48 pcs
144 pcs
528 pcs
  • Pranešimas
PI5C3390QE specifikacijos
Dalies numeris PI5C3390QE Gamintojas Diodes Incorporated
Galimas kiekis 124076 pcs Duomenų lapas PI5C3390QE.pdf
Įtampos šaltinio šaltinis Single Supply Įtampa - tiekimas 4.75 V ~ 5.25 V
Įveskite Multiplexer/Demultiplexer Tiekėjo prietaisų paketas 28-QSOP
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width) Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C