PI3V312QE
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PI3V312QE
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC VIDEO MUX/DEMUX 2X1 16QSOP
Duomenų lapai: PI3V312QE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
97 pcs
  • Pranešimas
PI3V312QE specifikacijos
Dalies numeris PI3V312QE Gamintojas Diodes Incorporated
Galimas kiekis 71358 pcs Duomenų lapas PI3V312QE.pdf
Įtampa - tiekimas, vienvietis (V +) 3.3V Įtampa - tiekimas, dvigubas (V ±) -
Perjungti grandinę SPDT Tiekėjo prietaisų paketas 16-QSOP
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Atsparumas vietoje (maks.) 8 Ohm Kanalų skaičius 4
Multiplexer / Demultiplexer Circuit 2:1 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos - Išsamus aprašymas Switch IC 4 Channel 16-QSOP
Bazinės dalies numeris PI3V312 Programos -
-3db juostos plotis 500MHz