PI3DBV14ZHE
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PI3DBV14ZHE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PI3DBV14ZHE
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC MUX/DEMUX DUAL 4X1 20TQFN
Duomenų lapai: PI3DBV14ZHE.pdf
  • Pranešimas
PI3DBV14ZHE specifikacijos
Dalies numeris PI3DBV14ZHE Gamintojas Diodes Incorporated
Galimas kiekis 5239 pcs Duomenų lapas PI3DBV14ZHE.pdf
Įtampa - tiekimas, vienvietis (V +) 2.5V, 3.3V Įtampa - tiekimas, dvigubas (V ±) -
Perjungti grandinę - Tiekėjo prietaisų paketas 20-TQFN-EP (3.5x4.5)
Serija NanoSwitch™ Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 20-WFQFN Exposed Pad Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Atsparumas vietoje (maks.) 14 Ohm Kanalų skaičius 2
Multiplexer / Demultiplexer Circuit 4:1 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Išsamus aprašymas Video Switch IC 2 Channel 20-TQFN-EP (3.5x4.5) Bazinės dalies numeris PI3DBV14
Programos Video -3db juostos plotis 300MHz