PD3Z284C16-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PD3Z284C16-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PD3Z284C16-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 16V 500MW POWERDI323
Duomenų lapai: PD3Z284C16-7.pdf
  • Pranešimas
PD3Z284C16-7 specifikacijos
Dalies numeris PD3Z284C16-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 16V 500MW POWERDI323 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 408404 pcs Duomenų lapas PD3Z284C16-7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 16V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.1V @ 100mA
Tolerancija ±6% Tiekėjo prietaisų paketas PowerDI™ 323
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė PowerDI™ 323
Kiti vardai PD3Z284C167
PD3Z284C16DITR
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 20 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 16V 500mW ±6% Surface Mount PowerDI™ 323 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 11.2V