PBC500006
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PBC500006 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PBC500006
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas OSC XO 125.000MHZ PECL SMD
Duomenų lapai: PBC500006.pdf
  • Pranešimas
PBC500006 specifikacijos
Dalies numeris PBC500006 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas OSC XO 125.000MHZ PECL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14833 pcs Duomenų lapas PBC500006.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SaRonix-eCera™ PB
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis PECL
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 125MHz
Išsamus aprašymas 125MHz XO (Standard) PECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 88mA