PAM8003DR_B02
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PAM8003DR_B02
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC INTEGRATED CIRCUIT
Duomenų lapai: PAM8003DR_B02.pdf
  • Pranešimas
PAM8003DR_B02 specifikacijos
Dalies numeris PAM8003DR_B02 Gamintojas Diodes Incorporated
Galimas kiekis 4084 pcs Duomenų lapas PAM8003DR_B02.pdf
Įtampa - tiekimas 2.5 V ~ 5.5 V Įveskite Class D
Tiekėjo prietaisų paketas 16-SO Serija -
Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Išvesties tipas 2-Channel (Stereo)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Maksimali išvesties galia x kanalai @ apkrova 2.5W x 2 @ 4 Ohm "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PAM8002BSC
PAM8002BSC
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: IC INTEGRATED CIRCUIT
Sandelyje: 5831 pcs
parsisiųsti:
RFQ
PAM8001XHR
PAM8001XHR
apibūdinimas: IC AMP AUDIO 2W CLASS D 20UQFN
Sandelyje: 4204 pcs
parsisiųsti: PAM8001XHR.pdf
RFQ
PAM8006ATR_04
PAM8006ATR_04
parsisiųsti: PAM8006ATR_04.pdf
PAM8006TR
PAM8006TR
parsisiųsti: PAM8006TR.pdf
PAM8001NHR
PAM8001NHR
apibūdinimas: IC AMP AUDIO 2W CLASS D 24SSOP
parsisiųsti: PAM8001NHR.pdf
PAM8003DR
PAM8003DR
apibūdinimas: IC AMP AUDIO 2.5W CLASS D 16SOIC
parsisiųsti: PAM8003DR.pdf
PAM3131BECR
PAM3131BECR
apibūdinimas: IC REG LINEAR POS ADJ 3A 8SOP
parsisiųsti: PAM3131BECR.pdf
PAM8006ATR_03
PAM8006ATR_03
parsisiųsti: PAM8006ATR_03.pdf
PAM8006ATR
PAM8006ATR
apibūdinimas: IC AMP AUDIO 15W CLASS D 32UQFN
parsisiųsti: PAM8006ATR.pdf
PAM8004DR_02
PAM8004DR_02
parsisiųsti: PAM8004DR_02.pdf
PAM8002AZN
PAM8002AZN
parsisiųsti:
PAM8004DR
PAM8004DR
apibūdinimas: IC AMP AUDIO 3W CLASS D 16SOIC
parsisiųsti: PAM8004DR.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus