PAM3115ABA100
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PAM3115ABA100 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PAM3115ABA100
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1V 1.5A SOT223
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
PAM3115ABA100 specifikacijos
Dalies numeris PAM3115ABA100 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas IC REG LINEAR 1V 1.5A SOT223 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5266 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.4V @ 1.5A Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 3.6V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-223 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Short Circuit Paketas / dėžutė TO-261-4, TO-261AA
PSRR 55dB ~ 35dB (100Hz ~ 10kHz) Išvesties tipas Fixed
Išvesties konfigūracija Positive Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC 1 Output 1.5A SOT-223
Dabartinis - tiekimas (maks.) 600µA Dabartinis - silpnas (Iq) 150µA
Dabartinis - rezultatas 1.5A Valdymo funkcijos Enable