PAM3101FKF300
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PAM3101FKF300 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PAM3101FKF300
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3V 300MA 6DFN
Duomenų lapai: PAM3101FKF300.pdf
  • Pranešimas
PAM3101FKF300 specifikacijos
Dalies numeris PAM3101FKF300 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas IC REG LINEAR 3V 300MA 6DFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5400 pcs Duomenų lapas PAM3101FKF300.pdf
Įtampa (maks.) 0.45V @ 300mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas 6-DFN (1.6x1.6) Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Short Circuit Paketas / dėžutė 6-WFDFN Exposed Pad
PSRR 70dB ~ 65dB (100Hz ~ 1kHz) Išvesties tipas Fixed
Išvesties konfigūracija Positive Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC 1 Output 300mA 6-DFN (1.6x1.6)
Dabartinis - tiekimas (maks.) 90µA Dabartinis - silpnas (Iq) 90µA
Dabartinis - rezultatas 300mA Valdymo funkcijos Enable