PAM3101AAA285
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PAM3101AAA285 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PAM3101AAA285
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC REG LIN 2.85V 300MA SOT23-3
Duomenų lapai: PAM3101AAA285.pdf
  • Pranešimas
PAM3101AAA285 specifikacijos
Dalies numeris PAM3101AAA285 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas IC REG LIN 2.85V 300MA SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5822 pcs Duomenų lapas PAM3101AAA285.pdf
Įtampa (maks.) 0.45V @ 300mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.85V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 Serija -
PSRR 70dB ~ 65dB (100Hz ~ 1kHz) Išvesties tipas Fixed
Išvesties konfigūracija Positive Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC 1 Output 300mA SOT-23-3
Dabartinis - tiekimas (maks.) 90µA Dabartinis - silpnas (Iq) 90µA
Dabartinis - rezultatas 300mA Valdymo funkcijos Enable