PAM2400AAA500
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PAM2400AAA500 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PAM2400AAA500
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC REG BST 5V 0.4A SYNC SOT23-3
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
PAM2400AAA500 specifikacijos
Dalies numeris PAM2400AAA500 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas IC REG BST 5V 0.4A SYNC SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4787 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 5V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 0.9V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Topologija Boost Sinchroninis lygintuvas Yes
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai PAM2400AAA500DI Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Funkcija Step-Up Dažnis - perjungimas 100kHz
Išsamus aprašymas Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 5V 1 Output 400mA (Switch) TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Dabartinis - rezultatas 400mA (Switch)