P6SMAJ85ADF
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
P6SMAJ85ADF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P6SMAJ85ADF
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 85V 137V DFLAT
Duomenų lapai: P6SMAJ85ADF.pdf
  • Pranešimas
P6SMAJ85ADF specifikacijos
Dalies numeris P6SMAJ85ADF Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 85V 137V DFLAT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 511436 pcs Duomenų lapas P6SMAJ85ADF.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 85V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 137V
Įtampa - suskirstymas (min) 94.4V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas D-Flat
Serija SMAJ Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2-SMD, Flat Lead Kiti vardai P6SMAJ85ADFDITR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 4.4A Talpa @ dažnumas -
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
P6SMAJ8.5ADF-13
P6SMAJ8.5ADF-13
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: TVS DIODE 8.5V 14.4V DFLAT