P6SMAJ48ADF-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
P6SMAJ48ADF-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P6SMAJ48ADF-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 48V 77.4V DFLAT
Duomenų lapai: P6SMAJ48ADF-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
P6SMAJ48ADF-13 specifikacijos
Dalies numeris P6SMAJ48ADF-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 48V 77.4V DFLAT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 438408 pcs Duomenų lapas P6SMAJ48ADF-13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 48V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 77.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 53.3V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas D-Flat
Serija SMAJ Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2-SMD, Flat Lead Kiti vardai P6SMAJ48ADF
P6SMAJ48ADF-13DITR
P6SMAJ48ADFDITR
P6SMAJ48ADFDITR-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 7.7A