P6SMAJ16ADF-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
P6SMAJ16ADF-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P6SMAJ16ADF-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 16V 26V DFLAT
Duomenų lapai: P6SMAJ16ADF-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
P6SMAJ16ADF-13 specifikacijos
Dalies numeris P6SMAJ16ADF-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 16V 26V DFLAT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 460665 pcs Duomenų lapas P6SMAJ16ADF-13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 16V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 26V
Įtampa - suskirstymas (min) 17.8V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas D-Flat
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2-SMD, Flat Lead Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 23.1A