P4SMAJ18ADF-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
P4SMAJ18ADF-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P4SMAJ18ADF-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 18V 29.2V DFLAT
Duomenų lapai: P4SMAJ18ADF-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
P4SMAJ18ADF-13 specifikacijos
Dalies numeris P4SMAJ18ADF-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 18V 29.2V DFLAT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 442585 pcs Duomenų lapas P4SMAJ18ADF-13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 18V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 29.2V
Įtampa - suskirstymas (min) 20V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas D-Flat
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 400W Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 2-SMD, Flat Lead Kiti vardai P4SMAJ18ADF-13DIDKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 28 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 13.7A