NX7031D0200.000000
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
NX7031D0200.000000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NX7031D0200.000000
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas OSC XO 200.000MHZ LVDS SMD
Duomenų lapai: NX7031D0200.000000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
NX7031D0200.000000 specifikacijos
Dalies numeris NX7031D0200.000000 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas OSC XO 200.000MHZ LVDS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14468 pcs Duomenų lapas NX7031D0200.000000.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SaRonix-eCera™ NX
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Kiti vardai NX7031D0200.000000TR Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.061" (1.55mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 200MHz
Išsamus aprašymas 200MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 70mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 40mA Bazinis rezonatorius Crystal